Bir Düşünür…

Benim adım Özcan Söylemezoğlu. 1981 doğumluyum ve Ankara’nın sürekli sakinlerindenim. İktisat eğitimi almış olmama rağmen aslen yazıyla uğraşıyorum ve bu, uzun süredir hayatımın önemli bir bölümünü kaplıyor. Bu sitenin amacı da yazın hayatımı sanal ortama taşıyıp, yazdıklarımı insanlarla paylaşmak.

Bu sitede kendi deneyimlerimi, bilgilerimi, düşüncelerimi ve çözümlerimi paylaşabileceğim yazılar yazıyorum. Üzerine yazmak istediğim ve yoruma açık olan konular da dahil olmak üzere her durumda bana en son haliyle mantıklı gelenleri paylaşmaya gayret ediyorum. Bazen bazı konulara getirdiğim çözümlerin, eğitimim ve kişisel ilgim sayesinde edindiğim teknik bilgiye de dayanarak, merak edenlere ya da bir noktadan başlayarak daha ileri gitmek isteyenlere gereken yardımı sağlamasını arzu ediyorum. Yazılanların, gelinen en son mantıklı halinde olması koşulunu koyduğum için, yazılar şartlara bağlı olarak dinamik olacaktır. Eğer bir konuda vardığım görüş değişirse ve daha mantıklı yeni bir nokta yakalarsam, yazıyı silmeden, altına ilave olarak yeni durumu ekleyeceğim ya da devamı niteliğinde yeni bir yazıyla durumu belirteceğim.

Yazılarda maalesef hiçbir fayda bulamayanların değerli zamanlarını çalmış olacağımdan, şimdiden aflarını diliyorum. Yalnız unutulmamalı ki, hayat bir arayıştır. Bazen bir şey bulamasan bile… O yüzden yapılacak en doğru şey gidip başka bir yerde aramaya devam etmek.

İlave: Sayfaya, hikayeler bölümünü ekledim. Bir yandan yazdığım hikayeler de orada birikecek.

www.ozcansoylemezoglu.com

ozzcan.s@gmail.com

 

 

 

 

.

Yoruma kapalı.